Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Blog

Na co zwrócić uwagę szukając pokoju studenckiego?

Wrzesień 30, 2020

Tanio nie musi znaczyć poniżej standardów. Szukając pokoju studenckiego w Poznaniu, można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli cieszyć się niską ceną oraz komfortem zamieszkania. Ważne jest to, aby wybrać obiekt noclegowy, który przygotował dla studentów specjalną ofertę, uwzględniając ograniczony budżet oraz warunki niezbędne do efektywnej nauki i samodzielnej egzystencji.

Akademik, stancja, a może hotel? Co wybrać?

Poznań to typowe miasto studentów. Niestety dostępność akademików i stancji nadal jest dość ograniczona, a koszty wynajmu samodzielnego mieszkania ogromne. Studenci często nie biorą pod uwagę oferty hoteli, a szkoda, bo ta jest dopasowana do budżetu i oczekiwań młodych ludzi. W naszych hotelach każdy student może liczyć na niskie ceny krótko i długoterminowych pobytów, przyjemną atmosferę oraz dodatkowe usługi, które pozwolą poczuć się niemal jak w domu. Nocleg w hotelu to opcja dla samotników i większych grup studentów, którym zależy na wspólnym zamieszkaniu.

Wybór rodzaju noclegu dla studentów powinien obejmować:

  • bezpieczeństwo,
  • koszty wynajmu,
  • stosunek ceny do jakości,
  • komfort zamieszkania,
  • lokalizację.

Ostrożności nigdy za dużo! Na co szczególnie uważać?

Z wyborem akademika nie ma wielu problemów - w najgorszym wypadku można trafić na niezbyt miłych współlokatorów. Problemy zaczynają się wówczas, gdy decydujemy się na wynajem stancji (pokoju w prywatnym domu) lub wynajem samodzielnego mieszkania. Tutaj czeka na nas wiele pułapek, związanych m.in. z umową, której zapisy zawsze warto skonsultować z doświadczonym prawnikiem. Wścibstwo właścicieli, umowne kruczki oraz wysokie ceny potrafią uprzykrzyć życie studentów i zmienić je w prawdziwy koszmar. Wynajmując pokój studencki w hotelu, można uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i zyskać poczucie bezpieczeństwa oraz sporo zaoszczędzić, bo studenci mogą liczyć na dodatkowe zniżki i promocje.

Dlaczego warto wynająć pokój studencki w hotelu?

Poczucie prywatności, komfort zamieszkania, pełna swoboda, niska cena oraz bezpieczeństwo - to najważniejsze zalety wynajmu pokoju studenckiego w hotelu. Opcja ta nie jest jedynie przeznaczona dla studentów studiów zaocznych, z którymi bywa kojarzona. Także studenci studiów dziennych mogą zamieszkać w hotelu, wybierając nie tylko pokoje 1 lub wieloosobowe, ale także pozwalające w pełni cieszyć się dorosłością samodzielne mieszkania. W naszych hotelach w Poznaniu każdy student znajdzie spokojną i zachęcając do nauki przystań. Dodatkowo oferujemy możliwość wyżywienia w naszej stołówce oraz negocjacji ceny w przypadku większych grup i dłuższych pobytów. Dzięki dobrej lokalizacji obiektów i łatwemu dostępowi do komunikacji miejskiej nasze hotele stanowią doskonałą bazę wypadową - pozwalają nie tylko szybko dotrzeć na większość uczelni, ale także w pełni korzystać z uroków studenckiego życia.

Wróć