Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Blog

Kiedy warto wynająć pokój pracowniczy?

Grudzień 20, 2022

Praca w delegacji, w innym mieście lub kraju, wymaga oprócz konieczności przemieszczania się, znalezienia komfortowego noclegu, który pozwoli wypocząć po pracy, w funkcjonalnych warunkach czystego i zadbanego pokoju. Szczególnie w przypadku stałej pracy w systemie delegacyjnym, warto wynająć pokój pracowniczy – pozwoli to obniżyć koszty w porównaniu do noclegu np. w hotelu.

Nocuj tam, gdzie pracujesz

Współczesny rynek pracy w coraz większej mierze opiera się na mobilności – umożliwia pracę w miejscach oddalonych od domu, co wiąże się z dojazdami lub koniecznością poszukiwania noclegu. Rosnące koszty paliwa nie sprzyjają codziennym dojazdom do pracy, szczególnie na dużych dystansach. Wynajem pokoju pracowniczego pozwoli na obniżenie kosztów dotarcia do pracy i pozwoli zaoszczędzić czas. Lokalizacje noclegów pracowniczych pozwolą dopasować miejsce zamieszkania jak najbliżej miejsca pracy. Odpoczynek w wygodnym łóżku i szybki dojazd to o wiele bardziej komfortowe rozwiązanie, niż długie godziny spędzone w samochodzie.

Kiedy szukasz noclegu dla grupy pracowników

Jeśli jesteś pracodawcą, który zatrudnia dużą grupę pracowników wymagających relokacji, warto zdecydować się na wynajem dla nich pokojów. Pomoc w organizacji pobytu jest pożądanym przez pracowników bonusem podczas poszukiwania pracy. Jest to dla potencjalnych pracowników duża oszczędność czasu, które musieliby przeznaczyć na poszukiwanie mieszkania na wynajem lub hotelu. Wygodnie wyposażone pokoje z węzłem sanitarnym pozwolą zrelaksować się po pracy i zadomowić podczas dłuższego pobytu.

Korzystne cenowo rozwiązanie

Pokój pracowniczy to konkurencyjne cenowo rozwiązanie – w cenie dopasowanej do oferowanego standardu zapewnia pracownikom bezpieczne zakwaterowanie w estetycznie wykończonych wnętrzach – w pokojach z TV, ze wspólną kuchnią i łazienką, co ważne dla zachowania prywatności – zamykanych na klucz na czas nieobecności na miejscu.

Wróć