Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Blog

Jak znaleźć tani nocleg dla studenta w Poznaniu?

Czerwiec 16, 2020

Kontynuowanie edukacji na studiach to marzenie wielu osób oraz ich rodzin. Wymaga ono bardzo często opuszczenia rodzinnego miejsca zamieszkania, co przyjmowane jest z entuzjazmem, ale też z odrobiną niepokoju, ponieważ trzeba znaleźć lokum na czas pobytu. Warto wówczas wiedzieć, gdzie szukać najkorzystniejszej oferty noclegowej dla studentów.

Poznań przyjazny studentom

Co roku studia w stolicy Wielkopolski podejmuje wielu młodych ludzi. W poznaniu znajduje się dwadzieścia uczelni wyższych, a tylko niektóre z nich oferują miejsca w akademikach. Ponadto do Poznania przybywają również studenci kształcący się w trybie zaocznym, ale też pokaźna liczba osób uzupełniających wykształcenie dzięki studiom podyplomowym czy innym formom doskonalenia. Zdobywanie bądź uzupełnianie wykształcenia to duży wysiłek, również finansowy, gdzie trzeba zaplanować budżet na wydatki związane z opłaceniem miejsca noclegowego. Na szczęście Poznań może pochwalić się ciekawą ofertą noclegów, które nie zrujnują kieszeni studenckiej.

Pokój dla studenta

Nie wszyscy wiedzą, iż podczas poszukiwania atrakcyjnego miejsca noclegowego dla studenta, warto zainteresować się ofertą hotelu pracowniczego. Pokoje w naszym hotelu pracowniczym posiadają wiele zalet. Na początku wypada podkreślić dogodne usytuowanie budynków, którymi dysponujemy. Zajęcia na uczelni są absorbujące, ale każdy młody człowiek chce prowadzić życie towarzyskie i korzystać z uroków miasta, zatem warto uwzględnić lokalizację miejsca, gdzie zarezerwowano pobyt. Polecamy wybierać takie, które są oddalone co najwyżej kilkanaście minut drogi komunikacją miejską od centrum czy innych strategicznych punktów. Szkoda tracić czas na przejazdy, ale też pamiętajmy, że im bliżej znajduje się miejsce noclegu, tym bezpieczniejsze będą do niego powroty. Kolejną sprawą jest standard wynajmowanego pokoju. Uwagę zwraca estetyczne wykończenie wnętrz oraz wyposażenie w wygodne i najpotrzebniejsze sprzęty. Oferujemy pokoje czyste i funkcjonalnie urządzone, by nauka i odpoczynek odbywały się w otoczeniu emanującym pozytywna energią. Tę ostatnia zapewniają też nasi pracownicy, którzy życzliwością i wyrozumiałością starają się rekompensować trudy pobytu w nowym miejscu. Ostatnią sprawą, ale przecież ważną są kwestie finansowe, aby zminimalizować koszty studiowania w dużym mieście, proponujemy nasze noclegi w tanich cenach. Dodatkowo w ciągu roku akademickiego oferujemy rozliczne promocje i akcje rabatowe, aby z nich skorzystać należy posiadać legitymację studencką. Niezmiennie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Wróć