Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Blog

Czym charakteryzuje się hotel robotniczy?

Lipiec 13, 2020

W odpowiedzi na potrzeby klientów rozliczne firmy oferują swoje usługi poza rynkiem lokalnym. Kierowanie pracowników do wykonywania zleceń poza miejscem zamieszkania wiąże się z koniecznością zapewnienia im miejsca zakwaterowania. Z pomocą przychodzi oferta hotelów pracowniczych. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi ich cechami.

Co oferuje hotel robotniczy?

Delegowanie do pracy poza miejscem zamieszkania zawsze oznacza dla pracowników pewne niedogodności. Po ciężkiej pracy, wykonywanej na ogół na akord, by sprostać oczekiwaniom klientów, każdy marzy o chwili spokoju i odpoczynku. Te najważniejsze wymagania powinien spełniać hotel pracowniczy. Chociaż przez lata kojarzono hotele robotnicze z małymi, ciemnymi kwaterami, których wystrój tworzyły meble i urządzenia mające lata świetności za sobą, to obecnie są to miejsca mogące pochwalić się najwyższym standardem. Nasz hotel pracowniczy zapewnia swoim gościom jasne, czyste i komfortowo wyposażone pokoje. Oprócz sprzętów niezbędnych do tego, by rozgościć się, jak najwygodniej i zapomnieć choć na chwilę o rozłące z domem, można korzystać ze wszystkich współczesnych udogodnień, np. sprzętu RTV, dostępu do WIFI. Jeśli pobyt ma być dłuższy, to proponujemy naszym gościom wynajęcie pokoju z aneksem kuchennym. Dzięki czemu można uniknąć stołowania się na mieście, które nie zawsze sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Warto pamiętać, że hotele robotnicze, mając na uwadze kwestie zdrowego odżywiania, oferują w swoich restauracjach pełnowartościowe i pożywne posiłki typowe dla polskiej kuchni.

O czym warto wiedzieć przed wyborem hotelu robotniczego?

Rezerwując miejsca hotelowe, uwzględnia się kryterium ceny. Hotele robotnicze są przygotowane do tego, aby oferować pobyt w pokojach o wysokim standardzie, ale w przyjaznej cenie. Warto pamiętać, że najłatwiej zredukować koszty pobytu dla dużych grup pracowniczych, które dodatkowo będą zakwaterowane na dłuższy czas. Kierownicy naszych hotelów w Poznaniu są również wtedy bardziej otwarci do negocjowania ceny. Jednak nawet pojedynczy pracownik, przyjeżdżający na jedną dobę będzie usatysfakcjonowany ceną za nocleg w naszym hotelu pracowniczym. Kolejną ważną sprawą jest odległość od centrum miasta, która w przypadku naszych hoteli nie wynosi więcej niż kilkanaście minut komunikacją miejską. Jednak największym atutem hotelu oferującego noclegi pracownicze są jego pracownicy. Miła i wyrozumiała obsługa staje się bezcenna dla każdego, kto przybywa do nieznanego miasta i czuje się trochę zagubiony. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. I prosimy, aby pamiętać, że w naszych hotelach gwarantujemy wysoki standard noclegów, mimo niskich cen.

Wróć