Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Blog

Wrzesień 30, 2020

Tanio nie musi znaczyć poniżej standardów. Szukając pokoju studenckiego w Poznaniu, można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli cieszyć się niską ceną oraz komfortem zamieszkania. Ważne jest to, aby wybrać obiekt noclegowy, który przygotował dla studentów specjalną ofertę, uwzględniając ograniczony budżet oraz warunki niezbędne do efektywnej nauki i samodzielnej egzystencji.

Więcej
Wrzesień 8, 2020

Hotel pracowniczy to najczęściej miejsce tymczasowego zamieszkania, które trwać może nawet kilka miesięcy lub lat. Z tego powodu przy wybieraniu odpowiedniego obiektu warto kierować się nie tylko ceną i lokalizacją, ale także standardem zamieszkania. Dobrze wyposażony pokój robotniczy powinien umożliwiać odpoczynek po pracy i komfortowe warunki. Dowiedz się, jakie powinno być podstawowe wyposażenie pokoju robotniczego.

Więcej
Lipiec 21, 2020

Delegowanie pracowników do pracy poza miejscem zamieszkania wymaga znalezienia i zarezerwowania dla nich miejsc noclegowych. Wówczas warto wiedzieć, że w dużych miastach Polski, jak na przykład w Poznaniu, spotkamy ofertę hotelarską adresowaną do osób pracujących z dala od domu.

Więcej
Lipiec 13, 2020

W odpowiedzi na potrzeby klientów rozliczne firmy oferują swoje usługi poza rynkiem lokalnym. Kierowanie pracowników do wykonywania zleceń poza miejscem zamieszkania wiąże się z koniecznością zapewnienia im miejsca zakwaterowania. Z pomocą przychodzi oferta hotelów pracowniczych. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi ich cechami.

Więcej
Czerwiec 16, 2020

Kontynuowanie edukacji na studiach to marzenie wielu osób oraz ich rodzin. Wymaga ono bardzo często opuszczenia rodzinnego miejsca zamieszkania, co przyjmowane jest z entuzjazmem, ale też z odrobiną niepokoju, ponieważ trzeba znaleźć lokum na czas pobytu. Warto wówczas wiedzieć, gdzie szukać najkorzystniejszej oferty noclegowej dla studentów.

Więcej
Czerwiec 2, 2020

Został on stworzony żeby przybliżyć naszą działalność.

Więcej