Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Blog

Październik 17, 2023

Wybór odpowiedniego miejsca noclegowego może być nie lada wyzwaniem. Z jednej strony chcemy, aby pobyt był komfortowy, z drugiej – nie chcemy przepłacać. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę hoteli pracowniczych, które łączą w sobie dobry standard pokoi za niewysoką cenę. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć czytelnikom, na co zwracać uwagę podczas wyboru takiego obiektu.

Więcej
Lipiec 12, 2023

Choć hotele pracownicze funkcjonują na rynku od lat, to z czasem ich standard oraz oferta uległy znaczącym zmianom. W związku z rosnącymi oczekiwaniami klientów obiekty tego typu musiały się dostosować do nowych wymogów. W tym artykule przedstawimy, jak zmieniały się hotele pracownicze na przestrzeni lat.

Więcej
Kwiecień 30, 2023

Hotele pracownicze to miejsca, które odgrywają w dzisiejszych czasach bardzo istotną rolę. Jednak w odróżnieniu od hosteli, apartamentów czy hoteli w standardzie premium powstały w zupełnie innym celu. Co przede wszystkim wyróżnia tego rodzaju obiekty oraz jakie udogodnienia powinny mieć?

Więcej
Styczeń 31, 2023

Znalezienie odpowiedniego hotelu nie jest prostym zadaniem i trzeba na nie poświęcić nieco czasu. W tym przypadku najlepiej nie podejmować decyzji na chybił trafił. Wybór dobrego hotelu z pewnością będzie łatwiejszy, jeśli zwrócimy uwagę na kilka istotnych kwestii. Dlatego w tym artykule przedstawimy, czym warto się kierować.

Więcej
Styczeń 16, 2023

Poznań to jedno z najpiękniejszych miast, które rocznie odwiedza ponad 1,7 mln turystów. Jest to także jedno z największych miast uniwersyteckich w Polsce, dlatego zapotrzebowanie na bazę noclegową jest ogromne przez cały rok – od wynajmu małych mieszkań, po luksusowe hotele. Jak więc wybrać miejsce na pobyt, które nie tylko spełni nasze oczekiwania, ale przede wszystkim nie obciąży budżetu? Podpowiadamy!

Więcej
Grudzień 20, 2022

Praca w delegacji, w innym mieście lub kraju, wymaga oprócz konieczności przemieszczania się, znalezienia komfortowego noclegu, który pozwoli wypocząć po pracy, w funkcjonalnych warunkach czystego i zadbanego pokoju. Szczególnie w przypadku stałej pracy w systemie delegacyjnym, warto wynająć pokój pracowniczy – pozwoli to obniżyć koszty w porównaniu do noclegu np. w hotelu.

Więcej