Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel
Strona główna > Kontakt

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty taniego spania w naszych hotelach w Poznaniu. Oferujemy estetyczne pokoje w atrakcyjnych cenach, profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Dysponujemy dwoma tanimi hotelami w atrakcyjnych lokalizacjach (w pobliżu autostrady A2, 5km od centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich), dzięki czemu jesteśmy doskonałą bazą noclegową nie tylko dla turystów, ale również pracowników, studentów czy gości biznesowych. Pokazujemy, że tanie noclegi mogą iść w parze z wysokim standardem.

Hotele robotnicze – Poznań

Nasze hotele robotnicze Cezamet w Poznaniu powstały w odpowiedzi na potrzeby Klientów wielu firm, które kierują swoich pracowników do wykonywania zleceń poza miejscem ich zamieszkania. Nasze obiekty spełniają wszystkie wymagania stawiane dobrym hotelom pracowniczym– zarówno w kwestii elastyczności oferty cenowej, jak i komfortu.

Choć przez wiele lat tego typu miejsca kojarzyły się z ciemnymi, małymi kwaterami, których wystrój obejmował meble z czasów PRL-u, to w Cezamet możemy pochwalić się wysokim standardem pokoi. Nasz hotel gwarantuje gościom jasne, czyste oraz komfortowo wyposażone miejsca noclegowe. Poza niezbędnym sprzętem pozwalającym odpocząć, w pokojach tych można także korzystać ze współczesnych udogodnień – sprzętu RTV czy dostępu do Wi-Fi. Dodatkowo, jeśli pobyt ma się przedłużyć, to zawsze proponujemy wynajem pokoju z aneksem kuchennym. Pozwala to uniknąć konieczności stołowania się poza hotelem. Ponadto prowadzimy własne restauracje hotelowe, zapewniając gościom pełnowartościowe, pożywne i świeże posiłki.

O czym warto pamiętać wybierając tanie spanie w Poznaniu?

Nasza oferta, która obejmuje tanie spanie w Poznaniu, jest skierowana dla pracowników firm, pracodawców, studentów, a także turystów. Doskonale wiemy, że wybierając nocleg, zawsze uwzględnia się kryterium ceny. Właśnie dlatego jesteśmy przygotowani do tego, aby oferować pobyt w pokoju o wysokim standardzie, ale w przystępnej cenie. Istnieje możliwość negocjacji ceny w przypadku pobytu dla dużych grup pracowniczych, które szukają zakwaterowania na dłuższy czas.

Inną ważną kwestią, na którą zwraca się uwagę, jest odległość miejsca noclegowego od centrum miasta. W przypadku naszych obiektów ta odległość to kilka kilometrów, które można pokonać komunikacją miejską! Najważniejszym atutem naszego hotelu pracowniczego jest jednak kadra. Miła i wyrozumiała obsługa sprawia, że żaden gość nie poczuje się pozostawiony sam sobie w obcym miejscu.

Tanie spanie nie musi być złe!

Tanie spanie w hotelu wielu osobom wciąż kojarzy się ze złymi warunkami i słabym stanem technicznym obiektu. To mit, który obalamy w Cezamet! Zapewniamy zadbane, odmalowane pokoje z wygodnym wyposażeniem. Prowadzimy dwa tanie hotele w Poznaniu – Wilda oraz Łozowa.

Pierwszy dysponuje pokojami 1-, 2-, 3-, 4-, i 5-osobowymi w różnych standardach. Z noclegów w tym obiekcie korzystają głównie przedsiębiorcy rezerwujący pokoje dla swoich pracowników.

Drugi obiekt przy ul. Łozowej ma pokoje 1-, 2-, 3-, i 4-osobowe w wariancie Standard, Medium, Comfort i Comfort+.

Estetycznie urządzone pomieszczenia w przestrzeniach wspólnych spełnią oczekiwania osób, które poszukują tanich noclegów o wysokim standardzie. Dodatkowo każdy z dwóch obiektów znajduje się w dogodnej lokalizacji, aby łatwo i szybko dostać się do centrum miasta.

Jeśli poszukujesz taniego noclegu z wygodnym wyposażeniem, to świetnie trafiłeś!

Adresat:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść wiadomości:
 

Hotel Wilda

ul. Konarowa 8/10
61-463 Poznań

tel./fax: 61 8 30 30 33 Eş Anlamlı Kelimeler Gökkuşağı Renkleri İngilizce Aylar İngilizce Aylar İngilizce Renkler
tel. kom. 601 707 328
tel. 61 8 30 30 49
tel. 61 8 32 42 46

konarowa@cezamet.com.pl

Hotel Łozowa

ul. Łozowa 78
61-448 Poznań Eş Anlamlı Kelimeler Gökkuşağı Renkleri İngilizce Aylar İngilizce Aylar İngilizce Renkler

tel: 61 8 32 18 61
tel. kom. 601 702 726
fax: 61 8 32 40 44

hotel@cezamet.com.pl