Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Oferta

Tanie noclegi dla studentów – dobry dojazd do centrum

Poznań nie bez powodu nazywany jest miastem studentów. Wiele młodych osób z całej Polski przyjeżdża tu, aby kształcić się i podnosić swoje kompetencje. W mieście znajduje się ponad 20 uczelni i szacuje się, że liczba studentów przekracza 100 tys. Studenckie realia bywają ciężkie, szczególnie pod kątem finansowym. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi i oferujemy tanie noclegi dla studentów. Regularnie organizujemy promocje, dzięki którym nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Odwiedzając hotel nie zapomnij o legitymacji studenckiej! Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas  był komfortowy, a pokoje spełniały wszystkie wymagania dotyczące funkcjonalności i czystości.

Wiemy, że Poznań jest częstym celem przyjazdu studiujących osób. Młodzi ludzie szukają zakwaterowania na cały rok akademicki lub – jeśli studiują w trybie zaocznym – potrzebują tanich pokojów studenckich tylko na weekendy. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdej z grup, dlatego proponujemy noclegi dla studentów długo- i krótkoterminowe. Przygotowaliśmy korzystną cenowo ofertę, która jest przyjazna dla portfela studiujących w naszym mieście osób.

Oba obiekty, jakie prowadzimy, znajdują się w dogodnych lokalizacjach, z których już w kilkanaście minut można dojechać do centrum miasta. Korzystając z noclegów dla studentów masz na miejscu dostęp do restauracji oferujących smaczne dania. Staramy się zapewnić gościom maksimum komfortu w pokojach studenckich, by mogli skupić się na nauce oraz mieli zapewnione wszelkie udogodnienia.

W czasie roku akademickiego wszyscy studenci mogą liczyć na bardzo korzystne obniżki cen i promocje. Oferujemy zadbane i przytulne pokoje studenckie. W zakładkach opisujących poszczególne hotele znajdziesz szczegóły naszych akcji promocyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi cennikami, a w przypadku pytań dotyczących tanich noclegów dla studentów, prosimy o kontakt telefoniczny.

Od czego zależy cena za noclegi dla studentów?

Oferując tanie noclegi dla studentów, gwarantujemy odpowiedni standard, który spełni oczekiwania wielu młodych osób. Dodatkowo w hotelu Cezamet istnieje możliwość skorzystania z restauracji serwującej smaczne dania, a studenci mają zaoferowane komfortowe warunki do nauki. Dysponujemy dwoma obiektami, dlatego cena za wynajem pokoju zależy głównie od położenia hotelu i standardu lokum. Do dyspozycji jest 5 typów pokoi – Standard, Medium, Comfort, Studio 2+2 i pokoje wieloosobowe. Ceny zaczynają się od 135 zł i kończą na 270 zł.

Na co zwrócić uwagę wybierając pokój dla studenta?

W naszym hotelu korzystna cena nie oznacza obniżenia standardów, dlatego wybierając pokój dla studenta, można połączyć przyjemne z pożytecznym – cieszyć się niską ceną i komfortem zamieszkania. Przygotowaliśmy specjalną ofertę, która uwzględnia ograniczony budżet i warunki niezbędne do efektywnej nauki. Wybierając rodzaj noclegu dla studentów, należy przede wszystkim uwzględnić:

  • bezpieczeństwo,
  • koszty wynajmu,
  • stosunek ceny do jakości,
  • komfort zamieszkania,
  • lokalizację.

Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na to, że wybierając stancję lub wynajmując samodzielne mieszkanie, można natknąć się na wiele pułapek, np. wysoką kaucję Wynajmując pokoje studenckie w hotelu Cezamet można uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i zyskać poczucie lokum na jasnych warunkach, bez dodatkowych, ukrytych kosztów.

Dlaczego warto wynająć tanie noclegi dla studentów w hotelu?

Tanie noclegi dla studentów w hotelu to przede wszystkim poczucie prywatności, komfort zamieszkania, pełna swoboda i niska cena. Taka opcja nie jest przeznaczona tylko dla studentów zaocznych, z którymi jest kojarzona. Również studenci dzienni mogą zamieszkać w hotelu, wybierając pokój jedno- lub wieloosobowy.

W naszych obiektach w Poznaniu każdy student znajdzie spokojną, odpowiednią do nauki przystań. Dodatkowo proponujemy możliwość wykupienia całodobowego wyżywienia w dobrej cenie. Dobra lokalizacja obiektów i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej sprawia, że nasze hotele stanowią świetną bazę wypadową, która pozwoli dotrzeć szybko na większość uczelni i korzystać z uroków studenckiego życia.

Chętnie przedstawimy pełną ofertę tanich noclegów dla studentów, jakie proponujemy w hotelu Cezamet w Poznaniu.

Hotel Wilda

Hotel Wilda

Hotel Łozowa

Hotel Łozowa

Oferta Hotelu Wilda

Ile osób
Standard
Medium
Comfort
Studio 2+2
Pokoje Wieloosobowe
 

Co masz w cenie:

Pokój z łazienką + TV
.

Co masz w cenie:

Co masz w cenie:


Co masz w cenie:

Zmodernizowane mieszkanie dwu pokojowe ze 
wspólną kuchnią i łazienką. Każdy pokój zamykany oddzielnie z TV.
(*Cena dot. jednego pokoju) (** Cena dotyczy całego studia- na wyłączność)

Co masz w cenie:

Mieszkanie wieloosobowe z kuchnią, łazienką oraz TV (Cena dotyczy 1 osoby)
obrazek
135 zł
100 * zł
obrazek
160 zł
135 * zł
obrazek
270 ** zł
obrazek
270 ** zł
obrazek
obrazek* cena dotyczy 1 pokoju  ** cena dotyczy całego studia- na wyłączność Nocleg dodatkowej osoby w pokoju - 35,00 zł (32,20 + 8%VAT)
obrazek opłata za psa - 25,00 zł