Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Oferta

Tanie noclegi dla studentów – dobry dojazd do centrum

Poznań nie bez powodu nazywany jest miastem studentów. Wiele młodych osób z całej Polski przyjeżdża tu, aby kształcić się i podnosić swoje kompetencje. W mieście znajduje się ponad 20 uczelni i szacuje się, że liczba studentów przekracza 100 tys. Studenckie realia bywają ciężkie, szczególnie pod kątem finansowym. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi i oferujemy tanie noclegi dla studentów. Regularnie organizujemy promocje, dzięki którym nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Odwiedzając hotel nie zapomnij o legitymacji studenckiej! Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas  był komfortowy, a pokoje spełniały wszystkie wymagania dotyczące funkcjonalności i czystości.

Wiemy, że Poznań jest częstym celem przyjazdu studiujących osób. Młodzi ludzie szukają zakwaterowania na cały rok akademicki lub – jeśli studiują w trybie zaocznym – potrzebują tanich pokojów studenckich tylko na weekendy. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdej z grup, dlatego proponujemy noclegi dla studentów długo- i krótkoterminowe. Przygotowaliśmy korzystną cenowo ofertę, która jest przyjazna dla portfela studiujących w naszym mieście osób.

Oba obiekty, jakie prowadzimy, znajdują się w dogodnych lokalizacjach, z których już w kilkanaście minut można dojechać do centrum miasta. Korzystając z noclegów dla studentów masz na miejscu dostęp do restauracji oferujących smaczne dania. Staramy się zapewnić gościom maksimum komfortu w pokojach studenckich, by mogli skupić się na nauce oraz mieli zapewnione wszelkie udogodnienia.

W czasie roku akademickiego wszyscy studenci mogą liczyć na bardzo korzystne obniżki cen i promocje. Oferujemy zadbane i przytulne pokoje studenckie. W zakładkach opisujących poszczególne hotele znajdziesz szczegóły naszych akcji promocyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi cennikami, a w przypadku pytań dotyczących tanich noclegów dla studentów, prosimy o kontakt telefoniczny.

Hotel Wilda

Hotel Wilda

Hotel Łozowa

Hotel Łozowa

Oferta Hotelu Wilda

Ile osób
Standard
Medium
Comfort
Studio 2+2
Pokoje Wieloosobowe
 

Co masz w cenie:

Pokój z łazienką + TV
.

Co masz w cenie:

Co masz w cenie:


Co masz w cenie:

Zmodernizowane mieszkanie dwu pokojowe ze
wspólną kuchnią i łazienką. Każdy pokój zamykany oddzielnie z TV.
(*Cena dot. jednego pokoju) (** Cena dotyczy całego studia- na wyłączność)

Co masz w cenie:

Mieszkanie wieloosobowe z kuchnią, łazienką oraz TV (Cena dotyczy 1 osoby)
obrazek
110 zł
80 * zł
obrazek
130 zł
110 * zł
obrazek
240 ** zł
obrazek
260 ** zł
obrazek
obrazek * cena dotyczy 1 pokoju ** cena dotyczy całego studia- na wyłączność Nocleg dodatkowej osoby w pokoju - 29,00 zł (26,85 + 8%VAT)
obrazek opłata za psa - 23,00 zł