Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Oferta

Tanie hotele w Poznaniu

Prowadzimy dwa tanie hotele w Poznaniu. W hotelu pracowniczym Wilda znajdują się pokoje 1-, 2-, 3-, 4-, i 5-osobowe w różnych standardach. Jest to obiekt, w którym możemy zaoferować najbardziej atrakcyjne ceny, szczególnie dla przedsiębiorców poszukujących tanich miejsc noclegowych dla swoich pracowników. Z naszej oferty korzystają m.in. firmy wykonujące okazjonalne zlecenia w Poznaniu, przedsiębiorstwa realizujące duże budowy, jak również firmy organizujące kilkudniowy nocleg dla pracowników będących w podróży służbowej. Niektóre pokoje wyposażone są w osobne kuchnie, przez co jeszcze bardziej mogą Państwo zaoszczędzić. Uwaga, jesteśmy otwarci na negocjacje cen. Ponadto, do skorzystania z noclegów zapraszamy Gości indywidualnych i grupy.

Nasz drugi tani hotel zlokalizowany jest przy ul. Łozowej. Znajdują się w nim pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe w trzech wariantach: Standard, Medium i Comfort. Każdy pokój jest w pełni umeblowany i wyposażony w podstawowe akcesoria. Estetyczne i schludne pokoje z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich osób poszukujących korzystnych cenowo noclegów. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, a wybierając komunikację miejską, do centrum miasta dotrą Państwo w kilkanaście minut. W czasie roku akademickiego wszyscy studenci mogą liczyć na bardzo korzystne obniżki cen i promocje. Oferujemy zadbane i przytulne pokoje studenckie. W zakładkach opisujących poszczególne hotele znajdą Państwo szczegóły naszych akcji promocyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi cennikami, a w przypadku pytań odnośnie naszych tanich hoteli w Poznaniu prosimy o kontakt telefoniczny.

Hotel Wilda

Hotel Wilda

Hotel Łozowa

Hotel Łozowa

Oferta Hotelu Wilda

Ile osób
Standard
Medium
Comfort
Studio 2+2
Pokoje Wieloosobowe
 

Co masz w cenie:

Pokój z łazienką + TV
.

Co masz w cenie:

Co masz w cenie:


Co masz w cenie:

Zmodernizowane mieszkanie dwu pokojowe ze
wspólną kuchnią i łazienką. Każdy pokój zamykany oddzielnie z TV.
(*Cena dot. jednego pokoju) (** Cena dotyczy całego studia- na wyłączność)

Co masz w cenie:

Mieszkanie wieloosobowe z kuchnią, łazienką oraz TV (Cena dotyczy 1 osoby)
obrazek
100 zł
78 * zł
obrazek
120 zł
100 * zł
obrazek
160 ** zł
37 zł
obrazek
148 zł
240 ** zł
37 zł
obrazek
185 zł
37 zł
obrazek * cena dotyczy 1 pokoju ** cena dotyczy całego studia- na wyłączność Nocleg dodatkowej osoby w pokoju - 29,00 zł (26,85 + 8%VAT)
obrazek opłata za psa - 23,00 zł