Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel
Strona główna > O nas

Firma Cezamet powstały w 1998 roku dzięki Fundacji Solidarnej Pomocy im. Hipolita Cegielskiego oraz firmie H. Cegielski - Poznań SA. W ciągu prawie 20 lat naszej działalności zdobyliśmy renomę i uznanie wśród poznańskich przedsiębiorców. Naszą specjalnością są usługi gastronomiczne i hotelowe.

Nasze hotele w Poznaniu: zawsze tanio i przytulnie

Nasze przedsiębiorstwo składa się z dwóch świetnie zlokalizowanych hoteli, znajdujących się w pobliżu autostrady A2, w odległości około 5 km od centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich. W naszej ofercie znajdują się pokoje w różnych standardach. Ponadto oferujemy tanio pokoje dla studentów i noclegi pracownicze. Naszym Gościom gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę oraz przyjazną i domową atmosferę. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się stworzyć takie miejsca, w których jest zawsze tanio i przytulnie. Dzięki temu osoby, które raz skorzystają noclegów w naszym hotelu, chętnie do nas wracają.

Tani nocleg w Poznaniu? Tylko u nas

Poznań jest pięknym miastem, świetnie nadającym się do zamieszkania oraz podjęcia studiów czy pracy. Nasz gród ma również wiele do zaoferowania turystom, którzy przyjeżdżają do nas na weekend, by zobaczyć atrakcje stolicy Wielkopolski. Ale, jak w każdym dużym mieście, koszty życia w Poznaniu nie są najniższe. Na szczęście dzięki takim ofertom jak nasze mogą Państwo tanio wynająć pokój w naszym hotelu na noc, dwie lub dłużej – zależnie od Waszych preferencji. Tani nocleg u nas oznacza, że będą Państwo mogli przeznaczyć więcej środków na inne cele.