Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel
Strona główna > Aktualności

Poznań jest pięknym miastem, pełnym klimatycznych miejsc i atrakcji turystycznych. Przyciąga wielu turystów zainteresowanych zwiedzaniem stolicy Wielkopolski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, proponujemy tanie spanie w Poznaniu w dwóch hotelach zlokalizowanych w różnych punktach miasta. Z każdego z nich w kilkanaście minut dojedziesz komunikacją miejską do centrum.

Często podróżujesz do Poznania? Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami promocyjnymi? Zachęcamy do śledzenia działu aktualności, z którego od razu dowiesz się, jakie obniżki i oferty specjalne przygotowaliśmy dla gości. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do studentów, pracowników firm i turystów, ale także do każdego, kto chce znaleźć tanie spanie w dobrym standardzie i z komfortowym dojazdem do ważnych punktów miasta.

Śledź również nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco. Regularnie przygotowujemy akcje promocyjne i korzystne obniżki, dlatego nie przegap oferty taniego spania w jednym z naszych obiektów. Zapraszamy do hoteli Cezamet!

Zapraszamy do nowo otwartej Restauracji Jadłodajnia Jabłonka

2023-04-12


Fatal error: Uncaught Error: Access to undeclared static property: Smarty::$_MBSTRING in /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/cms/library/Smarty/plugins/modifier.truncate.php:32 Stack trace: #0 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/templates_c/%%C2^C23^C236BF37%%newsy.tpl.php(25): smarty_modifier_truncate('Zapraszamy do n...', 160, '...') #1 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/cms/library/Smarty/Smarty.class.php(1875): include('/home/cezametd/...') #2 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/templates_c/%%45^45E^45E480CD%%index.tpl.php(50): Smarty->_smarty_include(Array) #3 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/cms/library/Smarty/Smarty.class.php(1262): include('/home/cezametd/...') #4 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/cms/library/Smarty/Smarty.class.php(1112): Smarty->fetch('index.tpl', NULL, NULL, true) #5 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/php/modules/index/classIndex.php(385): Smarty->display('index.tpl') #6 /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/php/modules/index/classIndex.php(5 in /home/cezametd/public_html/cezamet.com.pl/cms/library/Smarty/plugins/modifier.truncate.php on line 32